Які цоколі ксенонових лампочок частіше за все встановлюють в фари автомобіля?

Ксенонові лампочки вважаються доволі розповсюдженими джерелами штучного освітлення, які випромінюють світловий потік за рахунок створення між електродами спеціального розряду. По конструкційним особливостям дані прилади не схожі на інші. Вся справа у тому, що тут доводиться казати про трубчасту колбу, виготовлену із спеціального матеріалу. Внутрішній простір колби повністю заповнений ксеноном та солями інших металів. За рахунок малих розмірів ксенонової оптики, вона створює дійсно потужний світловий потік, який ідеально фокусується на окрему область.

Які цоколі ксенонових лампочок частіше за все встановлюють в фари автомобіля?

Для забезпечення повноцінної роботи ксенонових лампочок, необхідно обов’язково використовувати спеціальні баласти, які в свою чергу створюють потужний імпульс на існуючи електроди. Таким чином, освітлювальні прилади входять у робочий стан на протязі 6 секунд.

Кім всього іншого хочеться зазначити, що ксенон видає світло, яке близьке до денного освітлення по спектру. При цьому самі лампочки здатні випромінювати різне світіння, в залежності від колірної температури, яка знаходиться у межах від 4300 до 6000К. Але перед тим, як віддавати перевагу тим чи іншим приладам, необхідно обов’язково розібратися із їх основним призначенням, бо саме від цього залежить не тільки температура, але й монтажний цоколь. Наприклад, для ПТФ краще використовувати лампочки із показником 4300К. А ось для головного освітлення ідеальним варіантом вважаються прилади із температурою 5000К, які створюють яскравий білий світ, здатний відмінно підсвітити дорогу.

Щоб розібратися із монтажним цоколем, достатньо вивчити інструкцію по експлуатації транспортного засобу, у якій виробник дає чіткі поради.

  1. Лампочки із маркуванням Н вважаються найбільш розповсюдженими. Саме тому вони використовуються майже у кожному другому транспорті. При цьому їх потужність може знаходиться на відмітці у 35 або 50вт. Безумовно, для кожної окремой фари необхідно використовувати ксенон із відповідним цифровим показником. Для ПТФ це прилади Н3, для машин із поєднаною оптикою найкращим варіантом вважаються продукти Н4. А ось для ближнього світла необхідно встановлювати лампи Н1 або Н7.

  2. D. У цьому випадку доводиться казати про штатні прилади, які передбачені у автомобілях із самого початку. Якщо казати про ідеальний варіант для заміни заводського ксенону, тут найкращим варіантом вважається лампочка D1S https://zax.ua/ua/shop/lamps/f-14_194_d1s/index.html, яка йде із баластом.

  3. НВ. Це ще один популярний цоколь, який передбачений у деяких автомобілях. При цьому він мало чим відрізняється від лампочок із маркуванням Н. Наприклад, для ПТФ та ближнього світла тут використовуються прилади НВ4. А ось для дальнього освітлення підхоять газорозрядні продукти із цоколем НВ3.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.