Поповнення в родині Fiat Tipo

E-mail: olexandr.ostapov@torinoauto.com.ua
Врeмя рaбoты: пн-пт: 9.00 — 20.00 (сб: 10.00 — 18.00; вс: 10.00 — 18.00)
Нoві вeрсії Fiat Tipo: 5-двeрнa і унівeрсaл, були спрoeктoвaні в Ітaлії стильoвим цeнтрoм Fiat Style Centre, рoзрoблeні в Турeччині рaзoм з Tofa? 3 бeрeзня 2016 рoку відбувся дeбют двox нoвиx мoдeлeй Fiat Tipo нa aвтoсaлoні в Жeнeві. Двигуни тa кoрoбки передач в Бурсі – одному з кращих автомобільних заводів в світі, який отримав золоту медаль «World Class Manufacturing».
механічна з шістьма для інших двигунів
автоматична з гідротрансформатором для бензинового двигуна 1,6

Салютная 2 Адрес: г.Киев, ул.

WEB: http://italmotors.com.ua
автоматична коробка з подвійним зчепленням для 1,6 MultiJet потужністю 120 к.с. Це підтверджує базове оснащення і дебют інноваційної системи UconnectTM 7" HD LIVE з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, високою роздільною здатністю і ємнісним екраном, який дозволяє перегортати і зумувати, як на планшеті. Система останнього покоління включає в себе голосовий інтерфейс Bluetooth, потокове аудіо, зчитувач SMS і розпізнавання голосу, Aux і USB порти з інтеграцією IPod, елементи управління на кермі і, за запитом, камеру заднього виду для паркування і нову систему навігації TomTom 3D. Комфорт та вантажомісткість
Факс.: (044) 207-50-50

Перейти на страницу автосалона
механічна з п'ятьма швидкостями для 1.3 Multijet
Тел.: (044) 207-50-50
Fiat Tipo пропонує такі типи коробки передач: двигун на подвійному паливі (бензин і ЗНГ) 1.4 T-Jet 120 к.с.. Нові версії Fiat Tipo 5-дверна та універсал, пропонують оновлену лінійку двигунів з трьома різними об'ємами двигуна і трьома варіантами живлення. Всі ці двигуни відповідають нормам Euro 6.
Fiat Tipo Хетчбек та універсал Fiat Tipo практичні й ідеально підходять для комфортної подорожі, як і попередня версія в кузові седан. Fiat Tipo в Україні Ширина в обох версіях залишається незмінною. Три нові версії  Fiat Тіpо відповідають цим цінностям, але кожен з них має унікальні особливості, такі ж різноманітні, як і їх цільові аудиторії – сім’ї, подружні пари та молоді люди. Кут нахилу керма дає водієві почуття безпеки і контролю,а ідеальне розташування елементів управління дозволить легко користуватись потрібними функціями, не відводячи погляд від дороги.. Однією з сильних сторін Fiat Tipo можна вважати місце для водія. Хетчбек має 4,37 м в довжину, 1,79 м в ширину і 1,50 м у висоту, в той час як кузов універсал додає додаткові 20 см і досягає 4,57 м з висотою 1,51 м. Максимальний комфорт забезпечується чудовою ергономікою водіння і новою панеллю приладів, яка забезпечує відмінну видимість. Родина Fiat Tipo розроблена за гаслом "вміння без надмірностей" і поєднує в собі історичні підходи бренду Fiat до функціональності, простоти та індивідуальності. Простір для ніг є також вищим в своєму класі – 1,07 м. Секрет такого простору – спеціальний дизайн кузова з додатковими сантиметрами внутрішньої висоти. Вони ідеально підходять для зберігання особистих речей, смартфонів, ігрових приставок та інших важливих «дрібниць». Версія Тіро універсал має рейлінги на даху та більше багажне відділення, ніж у хетчбека. Всі автомобілі лінійки Tipo мають численні відсіки з загальною місткістю не менше 12 літрів.
Автосалон Италмоторс Украина Fiat Tipo буде представлений в Україні в автосалонах «Італмоторс» протягом 2016 року.